ВІКТОРІЯ ТКАЧЕНКО

Вікторія ТКАЧЕНКО виступає в проекті експертом/консультантом/дослідником та викладачем.

Вікторія ТКАЧЕНКО є кандидатом економічних наук, доцентом кафедри менеджменту СНАУ. Її досвід викладацької та наукової роботи становить понад 10 років, загалом має близько 75 публікацій.

Вікторія ТКАЧЕНКО протягом останніх років викладає курс «Соціальна відповідальність» для магістрів СНАУ спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Адміністративний менеджмент». Незважаючи на те, що цей курс базується на стандарті вищої освіти, він все ж: 1) недостатньо враховує європейський досвід у цій сфері; 2) потребує модернізації з урахуванням змісту і методів навчання. Таким чином, EECORE забезпечує повну переробку (за назвою, за змістом, за методами, з урахуванням європейського досвіду та практики) цього курсу та збирається перетворитися на навчальний курс для студентів магістратури «CSR & RBC». Так, у проекті EECORE Вікторія ТКАЧЕНКО разом з Олегом ПАСЬКО відповідає за освітній курс для магістрантів «КСВ та РБК». Збираються створити один (змістовно) курс, правда, у двох варіантах: Олег ПАСЬКО куруватиме англійську, а Вікторія ТКАЧЕНКО – українську версію його. Вікторія ТКАЧЕНКО – сертифікований бізнес-тренер.

Вікторія ТКАЧЕНКО має значний досвід проектної роботи, зокрема кілька проектів Erasmus+. Вікторія ТКАЧЕНКО має сертифікат рівня Pearson Edexcel в ESOL International (CEF B2) з MERIT May 2019 # 87331:0004: 1905003650:271084.