ОЛЕГ ПАСЬКО

Олег Пасько працює в проекті як менеджер проекту; старший експерт/консультант/дослідник і науковий співробітник/викладач.

Олег Пасько задумав проект і відповідає за дизайн і загальну структуру проекту.

Його дослідницькі інтереси охоплюють корпоративну соціальну відповідальність, соціальний, екологічний облік і звітність про сталий розвиток, про що свідчать результати його досліджень (див. CV). Його дослідження були зосереджені на компаніях Центральної та Східної Європи, а також Китаю. Його досвід викладацької та наукової роботи становить понад 20 років, має близько 100 публікацій.

З середини 2000-х років (його перша публікація на цю тему датується 2005 роком, на той час це не було мейнстрімом, і мало хто цим займався) він брав участь у дослідженнях потрійної звітності (економічних, соціальних і екологічних показників) (публікаційна історія засвідчує це), а пізніше почав вивчати взаємозв’язки КСВ з різними факторами (атрибутами) фірми, намагаючись знайти відповіді на питання, як різні організаційні (склад ради директорів, зовнішній аудит) або фінансові атрибути (управління прибутком, консерватизм) фірми сприяють до КСВ і навпаки? Наскільки компанії щирі у своїй КСВ?

Докторська дисертація Олега (в процесі підготовки) присвячена критичному бухгалтерському обліку в цілому. Критичний бухгалтерський облік має справу зі сприянням кращому суспільству, і його основним принципом є необхідність кинути виклик і в кінцевому підсумку змінити існуючі соціальні відносини, таким чином рухаючись до більш емансипованого та справедливого соціального порядку, а КСВ і РБК розглядаються як засіб для цього. CSR&RBC — це в основному механізм самоорганізації з боку компаній, щоб зробити суспільство кращим місцем для життя.

Олег має великий проектний досвід у проектах ЄС, будучи лідером робочого пакету в одному з проектів Erasmus+ KA2 CBHE (TOPAS 585603-EPP-1-2017-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP) та координатором і контактною особою в іншому (INTERADIS 619451-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP). Він також брав участь у різних проектах DAAD, що фінансуються Німеччиною, і наразі є керівником проекту Erasmus+ JM (101047667-ERASMUS-JMO-2021-MODULE) https://bit.ly/3Bbvquw.

Також Олег є експертом з акредитації освітніх програм NAQA – Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (Україна).

Він має сертифікат Британської Ради, який підтверджує його рівень володіння англійською мовою (IELTS Overall Band Score – 7.0 = CEFR C1; номер протоколу тестування № 21UA001679PASO001A).

У проекті EECORE Олег є 1) провідним викладачем курсу «CSR&RBC» (Освітній курс для студентів магістратури) англійська версія, та 2) відповідальний за частину присвячену CSR&RBC у «CSR&RBC and SOCIAL ENTREPRENURSHIP» (поглиблений навчальний курс для магістрів та аспірантів), а також 3) його великий внесок у тренінг власників, вищого керівництва та представників ММСП. Враховуючи плідну наукову діяльність Олега (https://bit.ly/2Vykbfb), він також активно сприятиме дослідницькій діяльності, запланованій у рамках проекту.