Завершення тренінгу Соціальна відповідальність університетів: заклади вищої освіти та соціальна відповідальність”

З радістю повідомляємо, що завершився тренінг “Соціальна відповідальність університетів: заклади вищої освіти та соціальна відповідальність”, проведений у рамках міжнародного грантового проєкту Еразмус+ Жан Монне Модуль. Тренінг відбувся з 20 по 24 червня 2024 року і зібрав 20 учасників, які активно долучилися до всіх запланованих заходів.

Впродовж тренінг автором курсу д.е.н., проф. Інною Ховрак було розкрито такі теми:

Учасники високо оцінили змістовність та організацію тренінгу, який став важливим кроком у підвищенні їхньої компетентності в сфері соціальної відповідальності університетів. Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до цього важливого заходу, а також міжнародним партнерам за підтримку та співпрацю.

Бажаємо всім учасникам подальших успіхів та натхнення у впровадженні отриманих знань на практиці!